Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Bc. Hana Vagenknechtová - Kandidátka Dvacet Dvojky a Svobodných

Je jím paní Bc. Hana Vagenknechtová, věk 45 let, podnikatelka - v předchozích profesích manažerka v podnikové sféře, v korporátních společnostech - především v oblasti financí.
Vzděláním ekonom a pedagog.
Je také jednou ze spoluzakladatelek Spolku občanů Hájku, zároveň předsedkyní Komise pro sport, spolky a volný čas zřizovanou RMČ Praha 22.
Hana Vagenknechtová získala širokou podporu všech našich kandidátů, které přesvědčila svojí aktivitou, manažerským přístupem a zároveň osobitým stylem komunikace, který přináší snahu dohodnout spolupráci i tam, kde to dříve nebylo možné.
O komunální politiku se zajímá dlouhodobě a jsme rádi, že přijala nominaci na lídra naší kandidátky a zároveň případně na možnou funkci starostky naší městské části.
Jsme přesvědčeni, že je vhodnou kandidátkou na tento post a velmi si přejeme, aby se stala historicky první starostkou Uhříněvsi, Pitkovic a Hájku.
Není pravdou, že naše kandidátka je kandidátkou našeho bývalého starosty a dlouhodobého zastupitele pana Martina Turnovského.
Hanku Vagenknechtovou všichni podporujeme na pozici č.1 a pracujeme pro společný cíl jako jeden tým.
Je skvělé, že máme osobnost, která se po získání zkušeností nebojí je zúročit prací v tak důležité a odpovědné funkci. MČ Praha 22 si takovou starostku zaslouží.

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies