Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

DvacetDvojka
politický kandidát

Dovolte nám představit náš komunální projekt nezávislých kandidátů s názvem DVACETDVOJKA. Řada z nás v roce 2014 a 2018 kandidovala jako nezávislí kandidáti za Hnutí pro Prahu. Pro nadcházející volby jsme opustili tuto platformu. Hlavním důvodem byl nevyřešený dluh pražského vedení HPP vzniklý ve volební kampani 2018. Nikdo z našich kandidátů tento dluh nezavinil a nenese za něj žádnou odpovědnost.

Naopak, chceme kandidovat do zastupitelstva naší MČ Praha 22 s čistým štítem a je pro nás nepřijatelné, aby naše snaha zdravě a efektivně řídit město byla spojována se špatným hospodařením politického subjektu v insolvenci.

Jako nezávislí občané MČ Prahy 22 si svoji kampaň platíme výlučně ze svých prostředků, neopíráme se o podporu stranických pokladen. Jedinou podporu, kterou potřebujeme, je váš zájem o náš program a dílčí cíl, ke kterému směřujeme a pokládáme ho za zcela zásadní.

Tím cílem je znovu sjednotit a uklidnit rozhádané a nevraživé politické prostředí Prahy 22, tak aby všichni zastupitelé cítili, že bez vzájemného respektu a úcty se město správně spravovat nedá.

Nabízíme svoji zkušenost, slušnost i pracovitost a doufáme, že pomůžeme….

Budeme rádi za Vaši přízeň.

Tým DvacetDvojky

www.dvacetdvojka.cz

DvacetDvojka

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies