Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Ing. Milan Duba
38 let

Do Uhříněvsi se se svou rodinou přistěhoval v roce 2013, kdy hledal klidné místo pro rodinný život daleko od hluku velkoměsta. Spolu s manželkou a dvěma dětmi našli v Praze 22 skutečný domov. Zamilovali si zdejší komunitu a přírodu, našli zde velké množství volnočasového vyžití a slušnou sociální vybavenost. Teď si již život jinde ani neumí představit.
Celý jeho profesní život se točí kolem financí. Má rád čísla, a tak si umí vždy vše dobře přepočítat. Nevyrovná se s tím, když se peníze vynaložené na jakoukoliv investici minou účinkem a nevytěží se z nich maximum. Poloviční výsledek Milana nikdy neuspokojí. Vždy se snaží hledat efektivní řešení a podívá se na problém z mnoha úhlů. S „uměle vymodelovanými čísly“ u něj nepochodíte. Je zastáncem pragmatismu a ví, že místo vzdušných zámků je na místě spíše postavit se realitě a tvrdě pracovat. Nemá rád zahálení, a ví, že času není nikdy dost. Proto také s oblibou dbá na plnění termínů. Uvědomuje si, že síla je v týmu. Proto se snaží mít kolem sebe pracovité a poctivé lidi.
Od roku 2018 je členem Finančního výboru, kde společně s ostatními kolegy kontroluje hospodaření s majetkem a finančními prostředky naší městské části.
Věří, že za spíš než mnoho slov, mluví za člověka jeho činy. Od toho se odvíjí i jeho motto „Nejlepší způsob, jak se do něčeho pustit, je přestat o tom mluvit, a začít to dělat“.

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies