Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Ing. Robert Szlachta
44 let

Tento náš kandidát, bývalý havíř, původem ze severní Moravy se nachází zhruba v polovině svého životního cyklu. Je tedy dobře zajetý a v plné síle, kterou postupující věk nestihl ještě zásadně limitovat. Také již stihl nabýt jistých životních zkušeností. Rozumějme, že nabýt zkušeností = poučit se z chyb nejen svých, ale i jiných.
Přesun z ocelového srdce republiky za prací do „centra dění“ mu umožnil empaticky vnímat rozdílnou mentalitu a životní postoje místních. Zprvu u členů SVJ bytového domu, kde bydlí, a jako předseda výboru dům spravuje, později také i u širšího okruhu přátel a obyvatel nejen Prahy 22.
Na rozdíl od (místní náplavy) / (nově přibyvších obyvatel Prahy 22) si nemyslí, že zde bylo v letech 2002-2018 za minulé garnitury všechno špatně. Líbivé sliby o okamžitém vyřešení dopravní situace v Uhříněvsi, okamžitém zastavení další bytové výstavby a vymáhání příspěvků na chod obce od developerů považuje za promyšlené populistické bláboly.
Nemá ambice dělat palácové převraty, ničit kvalitní rozpracované projekty, tvořit nesmyslné pomníky, ani stavět podzemní díla, byť je k tomu díky svému vzdělání a odborné způsobilosti oprávněn.
Chce MČ čistou, uklizenou, bezpečnou, s dostatečným množstvím školek a škol a dalším kulturním a sociálním vybavením.
Chce zde šťastně žít, a se svou ženou vychovávat jejich dva syny.
Zastává názor, že demokracie, není o možnosti říkat a dělat si co chci, kde chci, jak chci, ale o obrovské odpovědnosti vůči společnosti za to, co říká a co dělá.

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies