Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jan Konopásek
58 let

S Honzou Konopáskem se můžete setkávat v Uhříněvsi od konce roku 2019. Začátkem roku 2020 se přestěhoval z Modřan do Pitkovic, aby šetřil čas a peníze na cestě do práce. Pronajal si se svou společností „prokletou“ hospůdku Na Lišce. Se svým týmem, a hlavně se svou přítelkyní Karolínou Čajkovou, se pustil do práce a Liška se opět zapsala do povědomí lidí jako místo, kde se lidé rádi scházeli. Všechny krize zvládli, jen ta energetická jim zlomila vaz, a tak se po 7 letech podnikání v gastronomii vrátil ke své původní profesi – IT specialista.
Mnozí ho znají jako kapelníka kapely Prameny a profesionálního produkčního z akcí v Uhříněvsi a okolí. Prameny hrály na Uhříněvském festivalu BigBeat 2022. Jako produkční s mnohaletou praxí při výrobě DVD titulů a organizování celostátních setkání organizoval v naší obci Den Draka 2021. Věnuje se i sportu – z aktivního sportovce se postupem času stal trenér, přes 10 let vedl dorostenecký a ženský basketbalový oddíl, který soutěžil v Pražském přeboru.
Rád brázdí se svou partnerkou české silnice na motocyklu a poznává českou zem, poznává lidi, neznámí se často mění ve známé, vidí, jak to dělají jinde. A Jako člen místní organizace politické strany Svobodní ve společné kandidátce s DvacetDvojkou věří v návrat rozumu, cti a poctivosti. Svým aktivním, lidským přístupem by rád pomohl k budování skvělého místa na bydlení – Uhříněves a okolí…

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies