Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Karolína Čajková
46 let

Karolína Čajková se do Pitkovic přistěhovala v lednu 2020. Vystudovala gymnázium s přírodovědným zaměřením, dnes pracuje jako manažerka inkasa pohledávek. V této oblasti se pohybuje již téměř 18 let.
Vzhledem k tomu, že její partner Jan Konopásek začal v listopadu 2019 provozovat hospůdku Na Lišce v Uhříněvsi, poznala velmi záhy místní lidi a začala se rychle orientovat v dění naší městské části, na jejímž rozvoji by se ráda aktivně podílela. Jako správná máma chce pro své děti tu nejlepší budoucnost. Snad právě proto nechce jen pasivně přihlížet dění v naší městské časti. Chce podporovat rozvoj kulturního života v naší městské části, výstavbu škol, školek, míst ke sportovnímu vyžití. Chce, aby se naše městská část stala místem souznění.
A víte proč?
Jejím největším koníčkem je kapela – s tím tedy spojený zpěv, hra na kytaru, ukulele, perkuse. Dále pak pečení, vaření, vše kolem kuchyně. Čím je starší, tím více ji to táhne k souznění s přírodou – lesy, houby, bylinky. Je členkou strany Svobodní a svoboda je pro ni důležitá, stejně jako pro Vás.

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies