Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Mgr. Marcela Prollerová
53 let

Marcela Pröllerová studovala Právnickou fakultu UK a celý svůj profesní život pracovala ve státní správě.  Téměř deset let pracuje jako ředitelka správy soudu a současně jako jeho tisková mluvčí. Od roku 2018 zastává funkci předsedkyně přestupkové komise ÚMČ Praha 22. Ve volném čase se aktivně věnuje rekreačnímu sportu, zejména fitness, běhu, cyklistice nebo plavání.
V Uhříněvsi bydlí více než 20 let, ale v povědomí má Uhříněves již od dětství.  Pravidelně zde trávila část prázdnin s prarodiči a má zde přátele a známé již od dětství. Vyrostly a vyrůstají zde obě její dcery, takže Uhříněves je pro ni místo, na kterém ji opravdu záleží. I to byl jeden z důvodů, proč se již dříve zapojila do komunální politiky, kdy byla členkou Rady MČ Praha 22 a zastávala funkci předsedkyně kulturní komise.  Již v té době pociťovala na vlastní kůži, jak Uhříněves zoufale řeší místa pro děti v mateřských a základních školách a je to problém, který bohužel přetrvává. 
A protože by ráda pomohla některým svým kolegům, kteří mají letité zkušenosti v komunální politice, přijala naši nabídku vstoupit do nového uskupení DvacetDvojka a společně s nimi kandidovat do komunálních voleb

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies