Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Mgr. Vlasta Zdobinská
48 let

Vlasta Zdobinská je rodačka z Uhříněvsi. I když to po ukončení střední zdravotnické školy vypadalo, že bude zdravotní sestra, šla si za svým snem a stala se pedagožkou. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obory Předškolní pedagogika a Primární pedagogika, zkrátka umí to s naším tělem je naší duší.
V Uhříněvsi zná téměř všechny školské instituce. – ZŠ U Obory poznala jako žačka, jako studentka působila v MŠ Za Nadýmačem, téměř 20 let vítala prvňáčky v ZŠ Jandusů. Posledních 7 let je ředitelkou nejnovějšího školského zařízení MČ Prahy 22, Mateřské školy Pitkovice. Za podporu městské části, svých kolegů, kolegů, přátel, rodiny se jí podařilo vybudovat důstojné předškolní zařízení, i když to mnohdy nebylo vůbec jednoduché. Přesto nebo právě proto i nadále zůstává životní optimistkou a věří, že když se spojí vize, úsilí, dobrá vůle, jeden pomůže nezištně druhému a jde se na věc s fortelem, lze dosáhnout téměř všeho.
Uhříněves je pro žádné místo, kde tráví většinu svého času. Vybudovala si tady domov, založila rodinu jako manželem vychovala dvě děti. Ráda cestuje, čte, zajde si za kulturou, společně s přáteli se účastní akcí v Uhříněvsi, s některými sama aktivně pomáhá. Největším koníčkem je však její labrador, často se s ní můžete potkat právě v přírodě, kde se svému nezbedovi věnuje. Uhříněves je pro žádné místo, kde se cítí dobře díky prostředí, a hlavně díky lidem, je to skvělé místo pro život, a proto si ten svůj žije od narození právě tady.
Přála by si, abyste to měli stejně. V životě iv komunálních volbách s uskupením DvacetDvojka se řídí mottem: „Když chceš poznat lidi, podívej se na jejich práci.“

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies