Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Olga Síbrtová
58 let

Olga Síbrtová žije v Pitkovicích už téměř 15 let. Vystudovala gymnázium s pedagogickým zaměřením, vedla 10 let s manželem skautský oddíl vlčat (dodnes společně rádi vzpomínají na léta dobrodružství a vzdělávání). Má dvě dospělé děti a tři vnoučata, takže budoucnost dalších generací ji velmi zajímá. 
Od roku 1990 podniká v malé firmě svého manžela, ráda cestuje za přírodou (hlavně na sever), stará se o vnoučata, učí tajči, ráda lyžuje a má ráda všechny činnosti, kde se může potkávat s přáteli, a hlavně mladými lidmi.
Kandiduje za Svobodné, protože osobní práva a svoboda jsou pro ni jsou nadevše důležité. Odjakživa chce být zodpovědná za svoje výdělky, zdraví i postoje, prostě za svůj život a nechce, aby jí kdokoliv řídil a usměrňoval v činnostech, kde to není bezpodmínečně nutné.
Své životní postoje chce promítnout i do komunální politiky, chce, aby sliby politiků nebyly plané, aby byly dodržován
Proto je jejím cílem v komunální politice hlídat, aby politici dodržovali své sliby, aby se při své činnosti nemontovali lidem do života, i když je jejich zájem jasný-spokojené bydlení v naší městské části (školství, doprava, zeleň).

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies