Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Radovan Koutský
64 let

Radovan Koutský vystudoval střední průmyslovou školu strojní. Ve strojírenství pracoval dlouhá léta, v posledních čtyřiceti letech většinou na manažerských pozicích.
V prvních volbách po „sametové revoluci“ v roce 1990 byl zvolen starostou města Jáchymova. Od roku 2003 žil v Praze – Dolních Počernicích a v roce 2007 se přistěhoval do Uhříněvsi.
V roce 2014 se rozhodl využít svých zkušeností z komunální politiky a rozhodl se kandidovat do zastupitelstva MČ Praha 22 v koalici STAN + Svobodní. V roce 2014 byl zvolen zastupitelem a aktivně prosazoval dodržování základních demokratických principů při řízení obce. Radkovi jde o co největší transparentnost, otevřenost a o co nejširší zapojení veřejnosti při rozhodovacích procesech. Po volbách v roce 2018 byl zvolen členem Rady MČ.
Je aktivním členem Svobodných na pozici místního koordinátora. Radek je vášnivý cyklotremp a rád cestuje po jižních a balkánských zemích, zejména po Albánii a Černé Hoře. O svých cestovatelských zážitcích měl již několik přednášek pro veřejnost. Je otcem dvou dcer a má čtyři vnoučata.

© Copyright 2024 DvacetDvojka - All Rights Reserved

Nastavení sledování Cookies